Barstool’s Dave Portnoy uwielbia Bitcoin, Chainlink And Orchid – Teraz sprzedał wszystko po 25 tys. dolarów straty.

22. August 2020 Aus Von admin

Założyciel Barstool Sports, Dave Portnoy, zakochał się w krypcie nieco ponad tydzień temu. Portnoy zakupił bitcoin o wartości co najmniej 1 miliona dolarów, a także znaczną ilość innych krypto walut jak Chainlink(LINK).

Jednakże, szczera internetowa osobowość nie może zrzucić jego krypto posiada wystarczająco szybko.

Portnoy szybko wyciąga z krypty krypto
Zgodnie z tweetem z 21 sierpnia, Portnoy sprzedał wszystkie swoje kryptońskie gospodarstwa i teraz jest właścicielem „zero bitcoins“. Stało się to po tym, jak 13 sierpnia gościł bliźniaków Winklevoss, którzy tłumaczyli mu kryptoidy.

Spotkanie ze współzałożycielami Gemini zaowocowało zakupem przez Portnoy Bitcoin’a o wartości co najmniej 200.000 dolarów (BTC) i 50.000 dolarów w LINK. Kilka dni później, po zebraniu 98 000 dolarów zysku z krypty, koronował się nawet na króla Bitcoinu.

Portnoy, jednak irked wiernych krypto, kiedy zaczął pchać mało znane krypto waluta Orchidea (OXT) na Twitterze i nakłaniając swoich zwolenników do „pompowania i zrzucania go“.

Niestety, wszyscy jego krypto ulubieńcy podjęli wysypisko od czasu jego zakupu. LINK, na przykład, zebrał ponad 900% od początku roku, ale jego rajd niedawno uderzył w snag. Żeton rozbił się o około 25%, odkąd Portnoy wyszedł za nim na prowadzenie. A teraz, po stracie 25.000 dolarów, może na dobre skończyć z kryptokur walutami.

Czy on miał rację, że zrezygnował?

Zgodnie z oczekiwaniami, entuzjaści kryptoreklamy skomentowali decyzję Portnoya o wyjściu z kryptoreklamy. Większość z nich skrytykowała „El Presidente“ za brak siły w okresie zawirowań na rynku.

Jeden z podcasterów branży kryptońskiej, Peter McCormack, powiedział Portnoyowi:

„Te słabe ręce będą upuszczać plasterki pizzy po całym sklepie“.

Bitwise Asset Management CEO Hunter Horsley po prostu stwierdził, że „niektórzy ludzie nie radzą sobie z niestabilnością“.

Bitcoin kontynuował swoje działania z 12,500 dolarów w górę w momencie publikacji. Krypto waluta wyceniana na 11.620 dolarów. Łącze łańcuchowe również spadło o prawie 12%. Ale jak mówią niektórzy eksperci, na pewno nie jest mądre sprzedawać dip – a zwłaszcza nie wtedy, gdy pewne znaki sugerują, że wybuch może być tuż za rogiem.